Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Shtypi ShqiptarArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Kampe verore per femije tirane

Gjithcka ne lidhje me kampe verore per femije tirane mund ta gjeni ne website e meposhtme.
Ju ftojme te vizitoni nje nga keto faqe per te mare me teper informacione dhe detaje mbi kampe verore per femije tirane.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“a ka ndonje kamp veror ketu ne tirane per moshat 12 vjec?”
Pustuar nga: soena ne daten: 14-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te di kush organizon kampe verore”
Pustuar nga: aferdita ne daten: 17-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“doja te dija moshen e femijeve, aktivitetet qe kryen ne kamp, pagesen dhe vendndodhjen e kampit”
Pustuar nga: alba ne daten: 10-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje,,kam djalin 6vjec e gjys,dhe do te doja per periudhen e korrik-gushtit ta coja ne kampe ditore qe organizojne shkolla te ndryshme private per tu argetuar dhe ta kem te sigurte ne orarin 8-17,,pasi jam ne pune private dhe nuk dua ta le ne shtepi ,,do te doja informacione per shkollat qe organizojne keto kampe,,pra nje liste dhe nr kontakti te tyre dhe une pastaj merrem vete me hollesite,,ju falemnderit dhe pres pergjigjen tuaj,,,”
Pustuar nga: daniela ne daten: 04-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje,,kam djalin 6vjec e gjys,dhe do te doja per periudhen e korrik-gushtit ta coja ne kampe ditore qe organizojne shkolla te ndryshme private per tu argetuar dhe ta kem te sigurte ne orarin 8-17,,pasi jam ne pune private dhe nuk dua ta le ne shtepi ,,do te doja informacione per shkollat qe organizojne keto kampe,,pra nje liste dhe nr kontakti te tyre dhe une pastaj merrem vete me hollesite,,ju falemnderit dhe pres pergjigjen tuaj,,,”
Pustuar nga: daniela ne daten: 04-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam e interesuar te di rreth kampe verore per femije te moshes 12 vjece,, do isha e interesuar te kisha nje informacion te pergjithshen rreth kesaj.”
Pustuar nga: redina ne daten: 18-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Desha te di per kamp veror per nje femije 7 vjece. Dua te di per cmimet tuaja.”
Pustuar nga: Fatma ne daten: 17-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“do te doja te dija vendndodhjen e ndonje kampi qe eshte me 5 mije leke te vjetra dite.”
Pustuar nga: era ne daten: 22-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“ne cfare vendi eshte nje kamp veror ne tirane? ”
Pustuar nga: sara. ezdra ne daten: 19-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“kerkoj kamp veror shume edukativ dhe srgetuae! Ju lutem te me ofroni dicka te favorshem per faktin qe nuk jemi dhe nga Shqiqiperia dhe kerkoj qe femijet te kene nje shoqeri te mirefillte ,baze edukaten,pastaj ushqimet dhe aktivitetet. Faliminderit per mirkuptim!”
Pustuar nga: ereta ne daten: 13-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Ku mund te gjej kape verore per femije me cmim te arsyeshem ?”
Pustuar nga: KLODI ne daten: 12-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua adresen e nje kampi verore .Sa kushton ??? ”
Pustuar nga: Idi ne daten: 07-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“ku mund te gjej kampe verore per femije ”
Pustuar nga: enea nushi ne daten: 01-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Car ofron kampi juaj per femijet?”
Pustuar nga: Blerina ne daten: 31-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“a keni kampe nje mujorshe nga ora 8-17 ,sa kushton ,cfare kushtesh keni dhe a mundeni te me coni me link pamje te kampit dhe ku ndodheni”
Pustuar nga: Brunilda ne daten: 14-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

kampe verore per femije tiraneVetem Lajme
Hyr tani ne vetemlajme.com dhe lexo me shume per kampe verore per femije tirane!
http://www.vetemlajme.com
kampe verore per femije tiraneShtypi Shqiptar
kampe verore per femije tirane me shume ne shtypi.im. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.shtypi.im
kampe verore per femije tiranePortali shqiptar
Hyr tani ne portali.im dhe lexo me shume per kampe verore per femije tirane!
http://www.portali.im


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Portali shqiptarPortali shqiptar
Lexoni me teper per kampe verore per femije tirane duke vizituar faqen portali.im. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.portali.im
Vetem LajmeVetem Lajme
kampe verore per femije tirane me shume ne vetemlajme.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.vetemlajme.com
Shtypi ShqiptarShtypi Shqiptar
Hyr tani ne shtypi.im dhe lexo me shume per kampe verore per femije tirane!
http://www.shtypi.im

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy